
Перукарське крісло стілець майстра HC636K білий золота основа
- Немає в наявності
- Код: HC636K
5 500 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло стілець майстра HC636K білий золота основа
Елегантне поєднання екошкіри з металевими деталями золотистого кольору. Він надзвичайно зручний і має поворотне сидіння (360 градусів). Комфортність забезпечують стьобані сидіння і спинка, закріплені на металевих деталях. Особливо бажані меблі для перукарні або інших кабінетів з п'ятизірковим базою.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- сидіння обтягнута еко-шкірою
- золота основа
- поворотне сидіння (360 градусів)
- табурети нові
- діаметр сидіння - 38 см
- висота спинки - 25 см
- висота мін. сидіння - 40 см
- макс. висота сидіння - 60 см
Купити Перукарське крісло стілець майстра HC636K білий золота основа Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через корзину нашого інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина стільця | 380 мм |
- Ціна: 5 500 ₴


