
Вбудована манікюрна витяжка Teri 800 2021 біла (сітка золота)
- В наявності
- Код: 40005
7 500 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Вбудована манікюрна витяжка Teri 800 2021 біла (сітка золота)
Професійна вбудована в стіл манікюрна витяжка пилосос з HEPA фільтром Teri 800 2021 року біла (сітка золота).
100% фільтрація! Завдяки відмові від використання мішка на догоду HEPA фільтр, витяжка Teri 800 не залишає пилу ні найменшого шансу.
Фільтр встановлений перед вентилятором, що виключає видування пилу, коли фільтр забився, на відміну від мішка.
Також це береже вентилятор і електроніку від попадання пилу, що робить витяжку Тері довговічною!
Після 1-2 клієнтів слід витрушувати фільтр у вологу раковину.
Рекомендується міняти фільтр 1 раз в місяць.
HEPA (англ. High Efficiency Particulate Air або High Efficiency Particulate Arrestance — високоефективне утримання частинок) — вид повітряних фільтрів високої ефективності. Використовуються в пилососах, системах очищення повітря і системах вентиляції і кондиціонування повітря.
Корпус витяжки для манікюру Teri 800 виконаний із литого ABS пластику. Характеристики потужності роблять її ідеальним вибором для майстра манікюру. Уникайте потрапляння на сітку корозійних (агресивних) речовин, оскільки вони можуть зіпсувати зовнішній вигляд ґрат. Для очищення сітки використовуйте медичний спирт, після чого потрібно витерти поверхню насухо. Всі електронні компоненти закриті пластиковим корпусом, що унеможливлює випадковий доступ до проводів. Купити потужну манікюрну витяжку пилосос для манікюру завдячує кожен майстер манікюру в Україні, який цінує своє здоров'я та здоров'я своїх клієнтів. Технічні характеристики: Потужність: 80 Ватт Тяга (регульована): 2,5 - 4,5 метри за секунду Обороти двигуна: 2700 за хвилину Електроживлення: 230 Вольт Розмір отвору у столі: 165*195мм Шум: 63-76 dB Гарантія: 2 роки Комплектація: Витяжка у зборі Кабель живлення Сітка на стіл на вибір Фірмовий HEPA фільтр Teri Металовироби для монтажу витяжки Інструкція із встановлення Гарантійний талон Сертифікат СЕС, Сертифікат якості та декларація відповідностіКупити Вбудована манікюрна витяжка Teri 800 2021 біла (сітка золота) Ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 80 Вт |
| Продуктивність витяжки | 4.5 куб. м/хв |
- Ціна: 7 500 ₴




