
Стул барний хокер Hrove Form HR8403W жовтий велюр з гудзиками чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR8403W
Відправка з 19 квітня 20265 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стул барний хокер Hrove Form HR8403W жовтий велюр чорна основа
До вашої уваги надано крісло польського виробника Hrove Form. Цей виробник давно себе зарекомендував на європейському ринку, тепер він з'явився на ринку України. Hrove Form надає тільки стильні та якісні меблі.
Стильне та сучасне барне крісло прикрасить будь-який заклад, де є барна стійка. Крісло незвичайної форми, вкрай зручне завдяки глибокому сидінню. Сидіння оббите велюровою тканиною, спинка прикрашена рядками та оббивними гудзиками у поєднанні з матовою чорною ніжкою, створює ідеальний дует, які додають стиль та елегантність. Також таким кріслом можна доповнити домашній інтер'єр, якщо Ваша кухня виконана в сучасному стилі з барною стійкою. Крісло ідеально додасть блиску традиційному інтер'єру. Воно знайде своє застосування як в офісі, будинку, так і в перукарні та салоні краси. Підставка для ніг сприяє зручному розташуванню людям будь-якого зросту. А регулювання висоти з 60 см до 80 см зробить відпочинок ще приємнішим.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- матеріал: велюр Багіра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- зовнішня ширина крісла – 58 см
- глубина крісла – 40 см
- внутрішня ширина сидіння – 45 см
- висота спинки – 33 см
- висота мін. сидіння – 60 см
- висота макс.сидіння - 80 см
- чорна основа
- гумове покриття на основі запобігає дряпанню підлоги
Стілець барний хокер Hrove Form HR8403W ви з легкістю можете купити онлайн, скориставшись формою замовлення на сайті. Вкажіть кількість необхідних для вас виробів та контактні дані для зв'язку з вами. Менеджер магазину Votana найближчим часом передзвонить вам для узгодження деталей покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Наявність підлокітників | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Поворотний механізм | Так |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 330 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Висота табуретки | 600 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
- Ціна: 5 990 ₴






