
Візажне крісло VC8403 Червоний
- Під замовлення
- Код: VC8403W
Відправка з 19 квітня 20266 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажне крісло Votana VC8403W
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси / перукарень, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
- регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- сидіння оббите еко-шкірою
- поворотне сидіння (360 градусів)
- опора для ніг
- хромована основа
- гумова вкладка на підставі для запобігання подряпин на підлозі
- барні стільці абсолютно нові
- внутрішня ширина сидіння - 50 см
- ширина зовнішнього сидіння - 58 см
- висота спинки - 35 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Візажне крісло Votana VC8403W Ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 580 мм |
- Ціна: 6 000 ₴




