
Візажне крісло Hrove Form VR8403W графіт велюр золота основа
- Під замовлення
- Код: VR8403W
Відправка з 19 квітня 20268 000 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візажне крісло Hrove Form VR8403W графіт велюр золота основа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 580 мм |
- Ціна: 8 000 ₴



