
Візуажне крісло HPove Form VR8516W велюр синій із чорною основою
- Під замовлення
- Код: VR8516W
Відправка з 20 квітня 20269 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець HPove Form VR8516W велюр синій із чорним чорна основа
Причудова та елегантна модель одночасно — вона поєднує в собі функціональні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром. Кнопки оббивки були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Спинка стільця оброблена штучною шкірою. Цей незвичайний предмет меблів стане чудовим акцентом, що підкреслює естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна основа
— сидіння оббите велюровим матеріалом, спинка стільця оброблена штучною шкірою.
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла — 64 см
- висота спинки — 43 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець HPove Form VR8516W велюр синій із чорним чорна основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 400 см |
| Висота спинки | 430 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 640 мм |
- Ціна: 9 000 ₴



