
Візажне крісло Hrove Form VC832W червоний чорна основа
- Під замовлення
- Код: VC832W
Відправка з 19 квітня 20268 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажне крісло Hrove Form VC832W червоний чорна основа
Красиве, ексклюзивне крісло, обтягнуте екошкірою. Його округлі підлокітники з'єднані зі спинкою під невеликий аркою, що дозволяє комфортно відпочивати. Прикраси у формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Додатковими перевагами цього крісла є такі властивості, як повністю поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоприводе. Крісло відмінно впишеться в будь-яку вітальню ексклюзивного інтер'єру.
Підстава крісла з підставкою для ніг покрите порошковою фарбою чорного кольору.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці
- сидіння обтягнуте екологічної шкіри
- ширина крісла - 68,5 см
- ширина сидіння - 42 см
- висота спинки - 45 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Візажне крісло Hrove Form VC832W червоний чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 420 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 700 мм |
- Ціна: 8 990 ₴





