
Візажне крісло VR832W сталевий велюр чорна основа Синій
- Під замовлення
- Код: VR832W
Відправка з 19 квітня 20268 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець HPove Form VR832W синій велюр чорна основа
Гарне, ексклюзивне крісло, обтягнуте велюровою тканиною. Його округлі підлокітники з'єднані зі спинкою під невеликою аркою, що дає змогу комфортно відпочивати. Прикраси у формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Додатковими перевагами цього крісла є такі властивості, як повністю поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоприводі. Крісло чудово впишеться в будь-яку вітальню ексклюзивного інтер'єру.
Основа крісла з підставкою для ніг покрита порошковою фарбою чорного кольору.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці
- сидіння обтягнуте велюровою тканиною
- ширина крісла — 68,5 см
- ширина сидіння — 42 см
- висота спинки — 45 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець HPove Form VR832W синій велюр чорна основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 420 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 700 мм |
- Ціна: 8 990 ₴





