
Візажний стілець VC931W Чорно-білий
- Під замовлення
- Код: VC931W
Відправка з 19 квітня 20264 270 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець VC931
Візажний стілець-хокер стильних контурів і мінімалістського дизайну. Таке сидіння буде зручним і доречним не тільки в барній стійкі, але й у будь-яких інших місцях очікування або відпочинку, можна помістити його в салоні краси, а також удома або в офісному кабінеті.
Стілець має такі характеристики:
· пневматичний привод дає змогу регулювати висоту сидіння;
· зручна підставка для опори ніг;
· повністю обертається на 360 градусів;
· має хромоване покриття металевих деталей;
· не продає підлогу завдяки спеціальній гумовій підкладці під основу;
· оббивка з якісної екошкіри;
· придатний для людей будь-якого зросту — мінімально може підвищуватися над підлогою на 60 см. максимальне підняття до 82 см;
· затишне сидіння 45 х40 см;
· плавний перехід у спинку заввишки 27 см.
Ви вирішили придбати візажний стілець-хокер з українського складу? Зателефонуйте або клініть на «замовити», оформивши вашу покупку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 340 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Ширина крісла | 450 мм |
- Ціна: 4 270 ₴


