
Підставка для сумки М802 Чорний
- Під замовлення
- Код: М 001
Відправка з 15 квітня 2026630 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для сумки М802
Стильний і зручний елемент інтер'єру салону краси, перукарні, передпокою, ресторану, кафе, клініки або офісу. Матеріал конструкції ламінована ДСП, з додатковим захистом від вологи і пластиковою кромкою по краях.
Габарити:
- Висота 360 мм;
- Ширина 380 мм;
- Глибина 300 мм.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП товщиною 16-18мм і обклеєний ПВХ кромкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 см |
| Глибина | 380 см |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 630 ₴






