
Елегантна підставка для педикюру PROFI, фіолетовий колір
- В наявності
- Код: PROFI 4
2 400 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна підставка для педикюру PROFI, фіолетовий колір
Педикюрна підставка PROFI — аксесуар, який сильно полегшує процес роботи майстра та комфорт клієнта.
Характеристики:
- Регулювання висоти від 45 до 75 см
- Оббивка: якісна екошкіра та поролон
- Каркас: хромований метал
- Широкий вибір кольорів
- Зручна в транспортуванні (може бути також на коліщатках із фіксаторами)
- Займає мінімум робочого простору
Розміри:
1. Основа
- Ширина 38 см
- Глибина 38 см
2. Подушка
- Ширина 43 см
- Глибина 15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Для педикюру |
| Наявність фільтра від пилу | Немає |
| Змінні мішки для пилу | Немає |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
- Ціна: 2 400 ₴


