
Візок косметологічний 300x400x595 мм з ящиком, Білий
- Під замовлення
- Код: JA38
Відправка з 12 квітня 20261 670 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний 300x400x595 з ящиком
Переваги:
- Універсальна підставка під інструменти для косметологічних кабінетів салонів краси та перукарень
- Прекрасно підійде для косметолога, перукаря, візажиста, майстра манікюру.
- Можна використовувати цю, багатофункціональну візок і для дому.
- Ця практична етажерка на коліщатках, доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
- Дана модель йде з висувним ящиком
- У цій етажерці присутні коліщатка, які допоможуть з легкістю переміщати її по салону краси.
- Має полицю і висувний ящик на яких можна помістити всі Ваші інструменти.
Характеристики:
- матеріал виготовлення: ламіноване ДСП
- хромована фурнітура
- надійні полімерні коліщатка
- ручки хромовані
- ящик на телескопічних направляючих повного висунення.
Габаритні розміри:
- Глибина – 30 см
- Ширина – 40 см
- Висота – 59,5 см
- Відстань між полицями – 24,5 см
- Ящик всередині: ширина 31 см, глибина 23 см, висота 22 см
- Габарити тумбочки: ширина 40 см, глибина 30 см, висота 27 см
Габаритні розміри транспортувальної упаковки: 40*30*40 см.
Об'ємна вага 15 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 670 ₴






