
Візок косметологічний 300x400x810 мм 3 полички з ящиком та ручками
- Під замовлення
- Код: К54
Відправка з 19 квітня 20262 070 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візок косметологічний 300x400x810 мм на 3 полички з ящиком
Компактний та функціональний косметологічний візок з ящиком знизу - це зручна підставка під косметику та місце для встановлення обладнання.
Візок-столик відрізняється ергономічною конструкцією, компактними габаритами, високою мобільністю та елегантним зовнішнім виглядом.
У нижній частині тумбочка має висувний ящик, вище якого розташовані дві відкриті полички з різною висотою по відношенню одна до одної.
Характеристики:
- матеріал виготовлення: ламіноване ДСП
- хромована фурнітура
- надійні полімерні коліщатка
- ручки хромовані
- ящик на телескопічних направляючих повного висунення.
Габаритні розміри:
- Глибина – 30 см
- Ширина – 40 см
- Висота – 81 см
- Відстань між полицями – 20 см та 24,5 см
- Ящик всередині: ширина 31 см, глибина 23 см, висота 22 см
- Габарити тумбочки: ширина 40 см, глибина 30 см, висота 27 см
Габаритні розміри транспортувальної упаковки: 47*40*43 см.
Об'ємна вага 20 кг.
Всі вироби ми відправляємо транспортною компанією в напівскладеному вигляді. Вартість доставки, упаковки товару і повернення грошей (післяплата) оплачує клієнт у відділенні компанії перевізника згідно з їх тарифами.
Всі вироби пакує транспортна компанія відповідно до своїх правил транспортування.
При отриманні обов'язково перевіряйте цілісність виробу на пошті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 070 ₴









