
Візок косметологічний 300x400x595 мм з ящиком та ручками, Венге темний
- Під замовлення
- Код: К67
Відправка з 12 квітня 20261 670 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візок косметологічний 300x400x595 з ящиком и ручками
У будь-якому салоні краси слід обов'язково підготувати місце для роботи кожного майстра. Для косметологів зазвичай виділяють окремий кабінет, де фахівець може виконувати різні процедури як для обличчя, а й у тіла. У цьому випадку майстру купують зручне крісло, велику кушетку та обов'язково візки для розміщення всіх пристроїв та засобів для догляду.
При виборі косметологічної кушетки слід дивитися на її основне оформлення та наявність різних ящиків та поличок для зберігання розходників. Завдяки таким меблям можна суттєво полегшити роботу спеціаліста. До того ж наявність пристосування, де все завжди розставлено по місцях і знаходиться в порядку, говорить про акуратність фахівця та його професіоналізм.
Візок косметологічний купити можна в різних видах.. Більшість фахівців воліють купувати мобільного типу візки, які легко пересувати завдяки вбудованим коліщаткам. Зовнішнє оформлення візків може бути різним, підбирає кожен фахівець для себе, залежно від особистих уподобань.
Характеристики :
Кількість коліщаток - 4 шт.
Полиця - 2шт.
Скринька на телескопічних направляючих повного висунення.
Габаритні розміри:
Висота - 595 мм
Глибина - 300 мм
Ширина - 400 мм
Відстань між поліцями – 24.5 см
Ящик всередині: ширина 31 см, глибина 23 см, висота 22 см
Габарити тумбочки: ширина 40 см, глибина 30 см, висота 27 см
Матеріал виготовлення:
Каркас - Метал
Полиці - ламінована ДСП
Габаритні розміри транспортувальної упаковки: 40*30*40 см.
Об'ємна вага 15 кг.
Всі вироби ми відправляємо транспортною компанією в напівскладеному вигляді. Вартість доставки, упаковки товару і повернення грошей (післяплата) оплачує клієнт у відділенні компанії перевізника згідно з їх тарифами.
Всі вироби пакує транспортна компанія відповідно до своїх правил транспортування.
При отриманні обов'язково перевіряйте цілісність виробу на пошті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 670 ₴



