
Банкетка
- Під замовлення
- Код: Банкетка
Відправка з 05 травня 20266 000 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка
Віддайте перевагу якості та стилю
Ніжки виготовлені з металу, покриття - порошкове фарбування.
Широкий вибір кольорів тканини ( якісна екошкіра та велюр )
Розміри:
Довжина 120 см
Глибина 45 см
Висота 45 см
Кольори ніжок: золото, чорний, білий, сірий, рожевий. Пріблястий колір + 500 грн
Термін виготовлення 10-14 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wonder |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Ні |
| Габаритні розміри дивана | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина: | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Основні | |
| Матеріал каркаса | метал |
- Ціна: 6 000 ₴









