
Перукарське крісло HC830H Білий зі Стразами
- Під замовлення
- Код: HC830H
Відправка з 19 квітня 20269 800 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло HC830H Білий зі Стразами
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси / перукарень, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
- регулювання висоти на гідроциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вкладка на підставі для запобігання подряпин на підлозі
- табурети нові
- ширина крісла/сидіння - 68,5/43 см
- висота спинки - 43 см
- висота мінімальна сидіння - 42 см
- максимальна висота сидіння - 60 см
Купити Перукарське крісло HC830H Білий зі Стразами. Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину, так у Вас є можливість вибрати будь-який інший колір з нашої палітри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Білий |
| Особливості | Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Глибина крісла | 420 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
- Ціна: 9 800 ₴



