
Барний стілець хокер HR8052W вереск велюр золоте підстава
- Під замовлення
- Код: HR8052W
Відправка з 20 квітня 20266 800 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Барний стілець хокер HR8052W вереск велюр золоте підстава
Елегантна, класична модель - ідеальна у своїй простоті. Зручне сидіння простої форми оброблене приємним велюром.. Золота ніжка вигідно підкреслює красу крісла. Продумана прошивка перешкоджає зісковзуванню. Це крісло можна використовувати як барний стілець, перукарське крісло, косметичне крісло, крісло для офісу та дому.
Характеристики:
- регулювання висоти пневматичного циліндра
- сидіння з оббивкою з м'якого велюру Багіра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- нові хокери
- ширина сидіння - 42 см
- висота спинки - 34 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити стілець барний хокер HR8052W вереск велюр золоте підстава Ви можете зателефонувавши нам по телефону, або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 6 800 ₴








