
Барний стілець хокер HR8052W сталевий велюр хромована основа
- Під замовлення
- Код: HR8052W
Відправка з 20 квітня 20264 500 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Барний стілець хокер HR8052W сталевий велюр хромована основа
Елегантна, класична модель - ідеальна у своїй простоті. Зручне сидіння простої форми оброблене приємним велюром.. Хромована ніжка вигідно підкреслює красу крісла. Продумана прошивка перешкоджає зісковзуванню. Це крісло можна використовувати як барний стілець, перукарське крісло, косметичне крісло, крісло для офісу та дому.
Характеристики:
- регулювання висоти пневматичного циліндра
- сидіння з оббивкою з м'якого велюру Багіра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- нові хокери
- ширина сидіння - 42 см
- висота спинки - 34 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити стілець барний хокер HR8052W сталевий велюр хромована основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону, або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Світло-сірий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 4 500 ₴







