
Стілець барний хокер HC1015WP рожевий
- Під замовлення
- Код: HC1015WP
Відправка з 20 квітня 20264 700 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець барний хокер HC1015WP
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухни, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою Флай
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хоккери абсолютно нові
- ширина крісла — 56 см
- ширина сидіння — 41 см
- висота спинки — 40 см
- висота мінімальна сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хоккер HC1015WP Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Матеріал каркасу | фанера, Фанера |
| Наявність підлокітників | Так |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки, Підніжка, Газ-ліфт |
| Поворотний механізм | Так |
| Покриття | Без покриття |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барний стілець |
| Тип опор | Коло |
| Тип підстави | Подіум |
| Форма сидіння | квадратна |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння стільця | 600 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Висота табуретки | 400 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Сидіння | фанера |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра" штучна шкіра |
- Ціна: 4 700 ₴



