
Візажний стілець VC111W Фіолетовий
- Під замовлення
- Код: VC111W
Відправка з 12 квітня 20264 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець Bazkar VC111W
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухни, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- холери абсолютно нові
- ширина крісла — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець Bazkar VC111W Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 4 990 ₴




