
Візитний стілець VC949W Коричневий
- Під замовлення
- Код: VC949W
Відправка з 26 квітня 20264 270 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візажний стілець VC949 Білий
Країна-виробник: Польща
Додаткові характеристики. Колір оббивки: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 260 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина крісла | 470 мм |
- Ціна: 4 270 ₴


