
Візажний стілець VC111W чорно-біла опора чорна
- Під замовлення
- Код: VC111W
Відправка з 12 квітня 20264 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець VC111W чорно-біла опора чорна
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухни, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа чорна матова.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна матова основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець Bazkar VC111W Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 4 990 ₴
