
Перукарське крісло Beatrice HC181H на гідравліці сірий
- В наявності
- Код: HC181H
10 200 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Beatrice HC181H на гідравліці сірий
Виробництво: Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підіймання сидіння забезпечить гідравлічний підйомник.
В основі хромований диск, покриття якого стійке до впливу корозії й потрапляння хімічних засобів.
Оббивкою слугує зносостійка екошкіра, проста та практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів і відтінків дасть змогу підібрати потрібний варіант.
Глибина сидіння — 38 см
Ширина сидіння — 50 см
Висота спинки — 40 м
Висота підлокітників — 32 см
Мін. висота сидіння — 44 см
Макс. висота сидіння — 60 см
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора
Купити Перукарське крісло Beatrice HC181H на гідравліці сірий Ви можете зателефонувавши за зазначеними телефонами або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Сірий |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 мм |
| Глибина крісла | 55 мм |
| Ширина крісла | 68 мм |
- Ціна: 10 200 ₴






