
Перукарське крісло на гідравліці Beatrice HC182H
- В наявності
- Код: HC182H
10 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло на гідравліці Beatrice HC182H
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підйом сидіння забезпечить гідравлічний підйомник.
Основа хромована гідравліка.
Оббивкою служить зносостійка екошкіра, проста і практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів та відтінків дозволить підібрати потрібний варіант.
Глибина сидіння -40 см
Ширина сидіння -50см
Висота спинки-40м
Висота підлокітників-32см
Мін. висота сидіння - 44см
Макс.висота сидіння-60см
Купити Перукарське крісло Beatrice HC182H чорний Ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 55 мм |
| Ширина крісла | 68 мм |
- Ціна: 10 700 ₴



