
Реклайнер з механічним способом регулювання
- Під замовлення
- Код: LUNI
Відправка з 05 травня 202616 950 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реклайнер з механічним способом регулювання
Реклайнер із механічним способом регулювання — це поєднання стилю, зручності та функціональності для вашого салону.
Матеріали: Може бути виготовлений з велюру або шкірзамінника, доступного у різних кольорах.
Розміри:
Загальна висота: 105 см
Загальна ширина: 90 см
Загальна глибина: 78 см
Глибина сидіння: 53 см
Ширина сидіння: 55 см
Висота підлокітника: 65 см
Висота сидіння: 45 см
Довжина у розкладеному вигляді: 165 см
Завдяки механічному регулюванню положення сидіння та підставки для ніг, реклайнер забезпечує максимальний комфорт для клієнтів.
Термін виготовлення 14-21 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tertio |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 105 мм |
| Довжина крісла | 78 мм |
| Ширина крісла | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 105 см |
| Довжина: | 78 см |
| Ширина | 90 см |
| Основні | |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
- Ціна: 16 950 ₴




