
Крісло перукарське НR8403N, велюр, зелене
- Під замовлення
- Код: 8403
Відправка з 15 квітня 20266 490 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та стильний стілець, простий дизайн якого чудово впишеться у будь-який дизайн салону краси, дому чи офісу.
- регулювання висоти 40-55 см
- обертається на 360 градусів
- загальна ширина сидіння 58 см
- внутрішня ширина сидіння 50 см
- глибина сидіння 44 см
- висота спинки 35 см
- виробник Польша
- тип підйомного механізму - пневматичний
- обивка велюр, колір зелений
- база круглий диск, хром
- тип підйомного механізму - пневматичний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Ширина крісла | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал оббивки | Велюр |
- Ціна: 6 490 ₴




