
Перукарське крісло HR750N, велюр, синє, база золото
- Під замовлення
- Код: 750
Відправка з 15 квітня 20267 890 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарне оксамитове крісло, надзвичайно зручне завдяки широкому сидінню та підлокітникам. Золоті ніжки надають кріслу ідеального завершального штриха. Воно чудово виконає свою роль за столом у їдальні, вітальні, а також в офісі або залі очікування.
- сидіння оббите оксамитовим матеріалом
- Зовнішня ширина сидіння - 56 см.
- внутрішня ширина сидіння – 41 см.
- Висота спинки - 40 см.
- Глибина сидіння - 41 см
- Висота сидіння - 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Синій |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
- Ціна: 7 890 ₴

