
Стілець FOX DAB Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 23964
2 060 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Колір | коричневий |
|---|---|
| матеріал | тканинна/ метал |
| каркас | дерево |
| Висота | 86 см. |
| Ширина | 44 см. |
| Глибина | 39 см |
| Висота ніжок | 46 см |
| вага | 4,8 кг |
| Висота сидіння | 46 см |
Каркас стільця: метал (зовнішній вигляд під дерево),
Спинка стільця з міцної основи та зносостійкої тканини.
Ніжки стільця розташовані під невеликим кутом, що забезпечує більш рівномірний розподіл загального навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MUF |
| Країна виробник | Малайзія |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина, см | 39 |
| Збирання | розбірний |
| Матеріал | метал/тканина |
| Тип | стілець |
| Ширина, см | 44 |
- Ціна: 2 060 ₴





