
Підлокітник для манікюру LOFT XS білий
- В наявності
- Код: LPT171256
850 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teri |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3.4 см |
- Ціна: 850 ₴


