
Манікюрна подушка на магнітах для настільної витяжки Teri (графіт) Рожевий
- В наявності
- Код: MGN161163
450 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрна подушка на магнітах для настільної витяжки Teri
Розмір: 225х80х40 мм
В ніжках розміщені магніти для утримання на металевій поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teri |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 450 ₴

