
Подушка под локоть TERI Білий
- Немає в наявності
- Код: МАN181150
150 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка під лікоть для манікюру
Параметри:
Висота: 35 мм
Довжина: 140 мм
Глибина: 140 мм
Матеріал ХДФ та штучна шкіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teri |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 150 ₴


