
Витяжка для манікюру настільна Air max N1
- В наявності
- Код: 4053
3 340 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Витяжка для манікюру настільна Air max N1
Манікюрна витяжка AIR MAX N1 одна з Топових моделей при виборі майстрів нігтьового сервісу. Вона повністю відповідає поняттю "ціна - якість". Витяжка обладнана промисловим вентилятором, в якому використовуються підшипник кочення, термін експлуатації якого складає близько 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи. Завдяки якісному вентилятору настільна витяжка не створює зайвого шуму. Потужний мотор ідеально підійде для майстрів, що працюють навіть з самим летючим матеріалом. При нарощуванні і корекції утворюється пил, яка негативно впливає на дихальні шляхи і на здоров'я в цілому, дане пристосування додасть роботі комфорт, безпеку і чистоту на робочому місці.
Корпус виконаний з ударостійкого пластику. На вентиляторі є гумове ущільнення, яке перешкоджає вылетанию пилу з мішка, тим самим дозволяє зберегти чистоту на столі майстра. Зручна обтічна форма забезпечить комфорт для рук клієнтів. Змінні мішки для збору пилу легко змінюються і перуться. Кнопка увімкнення розташована на шнурі подалі від зони робочої активності витяжки.
Технічні характеристики витяжки Air max N1 (M150):
- Потужність: 60 Вт.
- Продуктивність: 450 куб. годину.
- Швидкість обертання: 3000 об / хв.
- Тип: настільна.
- Мішечки в комплекті: 2 штуки.
- Розмір: 30 × 35 см, висота 15 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Витяжку для манікюру настільну Air max N1 Ви можете зателефонувавши нам за вказаними телефонами, або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 30 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Продуктивність витяжки | 7.5 куб. м/хв |
- Ціна: 3 340 ₴






