
Настільна витяжка для манікюру Air Max N4 Pro, біла з білою подушечкою
- В наявності
- Код: 4064
4 500 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Настільна витяжка для манікюру Air Max N4 Pro
Настільна витяжка для манікюру Air Max N4 (M152 PRO) - незамінна помічниця майстрів манікюру, які щодня працюють з фрезером. Витяжка-пилосос втягує в себе пил і різні дрібні частинки яке утворюються в процесі виконання корекції довжини і форми, опилі, знятті матеріалу.
Використання витяжки підвищує комфортність роботи, забезпечуючи чистоту на робочому місці. А також робить роботу для майстра набагато безпечнішою.
Корпус з міцного пластику посилений ребрами жорсткості, зручний як для майстра так і для клієнта.
Німецький вентилятор має ресурс вище 50 000 тисяч годин, а це більше 6 років роботи.
Особливістю даної моделі стала подушечка, яка виконана з Еко-шкіри. Вона приємна на дотик та доволі практична. Витяжку легко очищати, корпус і шкіра не мазкі.
Технічні характеристики Air Max N4:
- Потужність: 65 Вт.
- Продуктивність: 450 - 800 Куб. годину.
- 7 режимів швидкості.
- Рівень шуму від 31 до 62 Дб.
- Тип: настільна.
- Мішечки в комплекті: 2 штуки.
- Розмір: 25 × 35 см, висота 15 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Настільна витяжка для манікюру Air Max N4 Pro Ви можете зателефонувавши нам за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 25 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3100 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність витяжки | 13.33 куб. м/хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір подушки | Білий |
- Ціна: 4 500 ₴






