
Витяжка для педикюру Air max V 8 Pro (без триноги)
- В наявності
- Код: 4054
4 340 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Витяжка для педикюру V 8 Pro (без триноги)
Витяжка для педикюру збереже робоче місце чистим і доглянутим. Це ідеальне рішення для майстра з педикюру. Корпус виконаний з удароміцного пластику. Зручна конструкція оснащена промисловим вентилятором на 65 Вт, в якому використовуються підшипники кочення, термін експлуатації яких становить близько 50 000 годин - до 6 років безперервної роботи.
Дана модель не створює зайвого шуму і впорається з будь-яким видом опила. По діаметру вентилятора встановлене гумове ущільнення, яке перешкоджає вилітанню пилу з мішка.
Для зручності роботи на блоці живлення є 7 режимів потужностей. Таким чином, майстер самостійно може підібрати комфортний темп при процедурі. Витяжка оснащена якісними багаторазовими мішками для збору пилу, які можна прати. У комплекті йде 2 двошарові мішечки.
Кнопка включення знаходиться на бічній поверхні витяжки подалі від зони робочої активності.
⠀Розміри витяжки:
- ширина - 28 см
- довжина - 44 см
- висота - 9,5 см
Технічні характеристики:
-
Потужність - 65Вт
-
Напруга - 110 - 220 Вольт
-
Двигун - Німеччина
-
Втягуюча здатність 450 - 800 куб. м/г
-
Вага - 4,3 кг.
-
Регулятор потужності на 7 режимів
-
Адаптер та шнур живлення - 2,5м
Комплектація:
Витяжка – 1 шт.
Мішки для пилу – 2 шт. (двошарові)
Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Купити Витяжка для педикюру V 8 Pro (без триноги) Ви можете зателефонувавши нам за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 28 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 65 Вт |
- Ціна: 4 340 ₴




