
Манікюрна витяжка з фільтром Air Max Panther сітка золота з підставкою Бежевий
- В наявності
- Код: 40636
11 540 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Манікюрна витяжка з фільтром Air Max Panther сітка золота з підставкою
Модель PANTHER подвійного призначення: -і настільна, і педикюрна.
Нові можливості нашої витяжки:
- Ще більша площа для захоплення пилу;
- Верхня панель на магнітах;
- Нижча у висоту;
- Легша за вагою за рахунок модифікованої конструкції;
- Фільтр повністю закритий панеллю
Технічні характеристики повторюють модель NF9 Tornado Plus.
Розміри витяжки:
- ширина - 32 см
- довжина - 24 см
- висота - 9,5 см
- вага - 2,1 кг
- шнур живлення - 1,8м.
Панель: сталева або золото. Розмір панелі: 27 х 21см. Корпус: білий або бежевий.
В комплекті: витяжка, 1 фільтр, підставка 4-х променева, гарантійний талон на 12 місяців.
Досконала підставка призначена для механічного регулювання висоти та її фіксації на потрібному рівні. До підставки легко встановлюється витяжка. Висота підставки регулюється відносно крісла. М'яка накладка з екошкіри гарантує комфортне положення ноги під час проведення процедури.
Габаритні розміри:
-
Висота 50 - 85 см
-
Довжина променя - 25см
Розмір накладки:
-
- Висота - 7, 5-9 см
-
- Ширина – 17 см
-
- Довжина - 15 см
-
- Вага підставки - 3,3кг
-
- Вага підставки з ЛОГО - 2,5кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 24 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 5800 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 66 Вт |
| Продуктивність витяжки | 800 куб. м/хв |
- Ціна: 11 540 ₴



