
Перукарське крісло на гідравліці Bazkar HR830H Чорний зі стразами
- Під замовлення
- Код: HR830H
Відправка з 19 квітня 202610 200 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло на гідравліці Bazkar HR830H Чорний зі стразами
Вони ідеально підходять для сучасних салонів краси/ перукарських, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
- регулювання висоти на гідроциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вкладка на основі для запобігання царапин на підлозі
- крісла нові
- ширина крісла/сидіння — 68,5/43 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімальна сидіння — 42 см
- висота максимальна сидіння — 60 см
Купити Перукарське крісло Bazkar на гідравліці HR830H Чорний зі стразами. Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину, так у Вас є можливість вибрати будь-який інший колір з нашої палітри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Глибина крісла | 420 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
- Ціна: 10 200 ₴





