
Крісло барне, візажне НR8403W, велюр, чорне, база золото
- Під замовлення
- Код: 8403
Відправка з 16 квітня 20266 390 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та стильний стілець, простий дизайн якого чудово впишеться у будь-який дизайн салону краси, дому чи офісу.
- регулювання висоти 60-80 см
- обертається на 360 градусів
- загальна ширина сидіння 55 см
- внутрішня ширина сидіння 45 см
- глибина сидіння 44 см
- висота спинки 35 см
- виробник Польша
- обивка велюр, колір чорний
- база золото
- тип підйомного механізму - пневматичний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| База стільця | Диск |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Глибина сидіння | 350 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал оббивки | Велюр |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 6 390 ₴



